رفتن به محتوای اصلی
شماره های تماس:۰۹۳۸۰۱۵۱۱۷۱ - 09392747337 آدرس ایمیل: HOME@shirouyehzad.ir

دکتر هادی شیرویه زاد متولد ۱۳۵۴ در شهر اصفهان می باشد. ایشان تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد سپری نموده و پس از آن در مقطع دکترا در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران به ادامه تحصیل پرداخته است. به عنوان اصلی ترین موارد در حوزه تخصصی ایشان می توان به مدیریت تولید و عملیات، مدیریت کیفیت و بهره وری، تصمیم گیری با معیارهای چندگانه، برنامه ریزی تولید، کنترل پروژه، تحلیل پوششی داده ها و تحقیق در عملیات اشاره نمود.

ایشان همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به تدریس در زمینه دروس تخصصی مهندسی صنایع اقدام نموده اند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف را می توان به عنوان اصلی ترین مرکز فعالیت های آموزشی ایشان و سایر واحدهای این دانشگاه از جمله دهاقان، لنجان و همینطور دانشگاه مالک اشتر و سازمان مدیریت صنعتی را می توان به عنوان سایر محل های تدریس ایشان برشمرد.

id2
از طریق کدهای فوق می توانید به صفحات شخصی دکتر شیرویه زاد در پایگاه های علمی و همینطور صفحات تالیفات ایشان دستیابی داشته باشید

علاوه بر این موارد، اهم فعالیت های دانشگاهی ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بدین شرح است:

 • مدرس و عضو هیئت علمی  از سال ۱۳۸۰ تا کنون
 • مدیر گروه مهندسی صنایع از سال ۱۳۸۴ الی۱۳۸۶
 • معاون آموزشی دانشکده فنی و مهندسی ۱۳۸۸ الی ۱۳۹۰
 • مدیر گروه تحصیلات تکمیلی مهندسی صنایع ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۴

دکتر هادی شیرویه زاد مولف کتاب  “مباحثی در تصمیم گیری با معیارهای چندگانه” و مترجم کتاب های “تکنولوژی گروهی و کاربرد آن در مدیریت تولید” و “سیستم های تولید سلولی طراحی برنامه ریزی و کنترل” و همینطور نگارش بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و همینطور نویسنده بیش از ۲۵۰ مقاله در همایش های علمی می باشد. برای دسترسی به صفحه اصلی ایشان در پایگاه شناخته شده Google Scholar می توانید از این آدرس استفاده نمایید.

 

دکتر هادی شیرویه زاد مسئولیت داوری در مجلات و کنفرانس های علمی متعددی را بر عهده داشته اند. برخی از این موارد به شرح زیر میباشد.
(برای آشنایی با هر یک از موارد زیر میتوانید روی عنوان مجلات کلیک کنید)

ایشان همچنین عضو هیئت تحریریه (Editorial Board) مجلات علمی با عنوان های زیر می باشند. (برای آشنایی با هر مجله و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.)

Scientific Journal of Mechanical and Industrial Engineering

Journal of Applied Research on Industrial Engineering

International Journal of Research in Industrial Engineering

دکتر هادی شیرویه زاد مسئولیت راهنمایی و مشاوره پایان نامه و رساله بالغ بر ۱۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و همینطور داوری بیش از ۱۰۰ پایان نامه و رساله دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را بر عهده داشته است. ایشان علاوه بر فعالیت های دانشگاهی، در سازمان های زیر نیز، به صورت اجرائی فعالیت داشته اند:

دانشجویان گرامی برای آشنایی با عناوینی که تاکنون توسط دکتر هادی شیرویه زاد راهنمایی و مشاوره شده است میتوانند به صفحه مربوطه در همین سایت مراجعه نموده و یا روی این لینک کلیک کنند.

photo_2018-12-11_15-59-06
 • شرکت رسول ماشین
 • شرکت برقگیر پارس
 • شرکت پارس ماشین
 • شرکت بهکو
 • شرکت عطر دانش میهن
 • شرکت فولاد تکنیک
 • شرکت ایده تدبیر اسپادانا
 • سازمان مدیریت صنعتی
 • خانه صنعت و معدن ایران
 • گروه صنعتی همگام
 • شرکت تاج سریر پارسیان
 • گروه روشنایی گلنور

دکتر هادی شیرویه زاد علاوه بر فعالیت های تخصصی در حوزه های صنعتی و دانشگاهی، به فعالیت های هنری و ورزشی نیز پرداخته است.

ایشان به عنوان یکی از اعضای هیئت تحریره و داوران مجلات علمی تخصصی در حوزه مهندسی صنایع و مدیریت می باشد.

در بهار سال ۹۷ ایده اصلی راه اندازی یک مرکز پژوهشی توسط دکتر هادی شیرویه زاد مطرح شده و پس از آن با شناسایی هسته اصلی فعالیت ها، در نهایت مرکز “خانه مدیریت مهندسی” تشکیل شده و فعالیت های رسمی این گروه از تابستان ۹۷ شروع شده است.

در “خانه مدیریت مهندسی” فعالیت های مختلفی همچون مشاوره های دانشجویی، مشاوره های صنعتی، بررسی و راه اندازی کسب و کار، بهبود و عارضه یابی فعالیت های سازمان، فعالیت های آموزشی و پژوهشی و … صورت می پذیرد. “خانه مدیریت مهندسی” با همکاری ارکان مهندسی صنایع در استان اصفهان و به طور کلی در ایران، این امکان را دارد که خلاصه تجربیات چندین ساله این افراد را در اختیار سازمان ها قرار داده و مسیرهای جدیدی را با تعامل دوسویه فراهم نماید.

لینک های دسترسی سریع

برای دریافت رزومه دکتر هادی شیرویه زاد اینجا کلیک کنید  (بروزرسانی اسفند 97)

برای ورود به صفحه معرفی کتاب های دکتر هادی شیرویه زاد اینجا کلیک کنید.

برای ورود به صفحه دکتر هادی شیرویه زاد در سایت LinkedIn اینجا کلیک کنید.

برای ورود به صفحه معرفی مقالات دکتر هادی شیرویه زاد  اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا