رفتن به محتوای اصلی
شماره های تماس:۰۹۳۸۰۱۵۱۱۷۱ - 09392747337 آدرس ایمیل: HOME@shirouyehzad.ir
مشاوره صنعتی

معرفی خانه مهندسی مدیریت

خانه مهندسی مدیریت؛ به عنوان یک تشکل غیروابسته به نهادهای رسمی و به صورت کاملاً مستقل با رویکرد مساله محور؛ از سال 1398 با هدایت و مدیریت دکتر هادی شیرویه­زاد آغاز به فعالیت نموده است. این مجموعه با حضور جمعی از متخصصین صنعتی و دانشگاهی اقدام به برقراری ارتباطات موثر با سازمان­ها و شرکت­های صنعتی نموده و با محوریت موضوعات مطرح در حوزه مهندسی صنایع تلاش نموده تا نسبت به رفع آن اقدام نماید. سهم عمده فعالیت­های این مجموعه متمرکز بر مشاوره­های حضوری سازمانی و صنعتی و همینطور مدیریت، اجرا و پشتیانی آن در سازمان­ها بوده است. با فراگیری ویروس کرونا و تغییر فضاهای کسب و کار؛ خانه مهندسی مدیریت بر آن شد تا با مشارکت جمع گسترده­تری از خبرگان این حوزه، نسبت به ارائه خدمات غیر حضوری با استفاده از بستر و ابزارهای موجود اینترنتی اقدام نموده و مشابه با روال پیشین؛ نسبت به بهبود فعالیت­های اجرائی در صنایع اقدام نماید. در این راستا طرح مشاوره صنعتی آنلاین توسط اعضا این مجموعه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و ساختار و جزئیات اجرائی آن در قالب توضیحات مندرج در این نوشتار به حضور شما ارائه می­گردد.

آشنایی با مشاوره صنعتی آنلاین در خانه مهندسی مدیریت

سازمان ها در مراحل مختلف دوره فعالیت خود نیاز به کسب دانش و یا ارائه توصیه از سوی دیگران دارند. این دیگران می توانند قدیمی ها یا به قول ما ایرانی ها پیشکسوت ها باشند و یا کارشناسان و متخصصانی که بیش از ما در زمینه ای که در حال کار هستیم دانش و آگاهی دارند. اگر شما آن کارشناس یا متخصص هستید باید بدانید که چطور دانش و مهارت خود را در اختیار کسانی بگذارید که به آن نیاز دارند.

چرا سازمان ها و مدیران از مشاوران استفاده می کنند؟

 معمولا مدیران ارشد سازمان ها برای موارد زیر از نظرات، توصیه ها و کمک های مشاوران بهره می گیرند.
 • جهت نصب و راه اندازی تجهیزات و تولید محصول جدید
 • معرفی محصول یا خدمات جدید
 • شناسایی و تعریف مسائل و معضلات سازمان
 • حل یک مشکل
 • بررسی امکان پذیر بودن تغییراتی که باید صورت گیرد
 • انجام مهندسی مجدد، سازماندهی دوباره، بازسازی مجدد، کوچک سازی، فروش، ادغام و تعطیلی
 • ایجاد و حمایت از انجام عملکردی جدید بر پایه بینشی روشن و انگیزه ای صحیح
لوگو نهایی – HOME

مشاوره صنعتی آنلاین چیست؟

مشاوره صنعتی آنلاین بیانگر ارائه خدمات مشورتی از سوی خبرگان دانشگاهی و صنعتی، از طریق بسترهای اینترنتی در حوزه­های مختلف کاربردی در صنعت می­باشد. مخاطبین این خدمات افراد مختلف در طیف صنعتی یا تجاری خواهند بود. خدمات مشاوره غیرحضوری متناسب با نیاز مخاطبین آن برنامه­ریزی و اجرا خواهد شد. در ادامه این نوشتار؛ جزئیات مرتبط با رئوس اصلی این موضوع به صورت تفصیلی طرح و بررسی خواهد شد.

مشاوره آنلاین صنعتی در تمامی حوزه­های مهندسی صنایع و مدیریت قابل ارائه خواهد بود

چالش های خاص مشاوران

مشاوران به طور معمول به عنوان عوامل تغییر و یا گاهی به عنوان مربیان تغییر دیده می شوند. به ندرت از مشاوران برای چیزهایی که ثابت و بدون تغییر می مانند برای پیشنهاد دادن کمک خواسته می شود. اگر چنین جریانی رخ دهد، مشاور باید در جریان شرایط سیاسی بازار باشد، زیرا ممکن است از او به عنوان یک مهره پیاده شطرنج بین آغاز کنندگان تغییر و کسانی که در برابر تغییر مقاومت می کنند استفاده شود.

مخاطبین این خدمت چه کسانی هستند؟

با توجه به حوزه­های مختلف در نظر گرفته شده جهت مشاوره در بخش قبل؛ مخاطبین در نظر گرفته شده جهت این خدمات به شرح ذیل در نظر گرفته شده است:

 • گروه نخست) مدیران ارشد صنایع و سازمان­ها
 • گروه دوم) مسئولین و کارشناسان صنایع و سازمان­ها
 • گروه سوم) سایر علاقه­مندان به بهبود وضعیت عملکردی تخصصی

شرایط جلسات مشاوره چگونه است؟

دریافت خدمات مشاوره آنلاین؛ متناسب با موضوعات مطرح شده از سوی مخاطبین می­تواند به صورت تک جلسه­ ای و یا در صورت لزوم بیش از یک جلسه صورت پذیرد.

هر یک از جلسات مشاوره به صورت پیش­ فرض معادل با 90 دقیقه در نظر گرفته شده است.

تعداد جلسات متناسب با موضوع مطرح شده از سوی مشاور برآورد شده و تصمیم ­گیری در خصوص مدت زمان نهایی آن به صورت توافقی، بر عهده مخاطب و مشاوره خواهد بود. در جلسه نخست از هر موضوع مشاوره؛ به شرح تفصیلی موضوع از مخاطب مشاوره و بررسی ابعاد مختلف آن از نگاه مخاطب پرداخته خواهد شد.

لازم به توضیح است به صورت قراردادی؛ حداقل تعداد جلسات مشاوره به صورت پیش ­فرض معادل با دو جلسه در نظر گرفته شده که انتظار می­ رود در جلسه نخست شناسایی سازمان و مساله از سوی مشاور انجام شده و پس از آن در جلسات بعدی؛ ساختار حل مساله و تحلیل آن مورد اقدام قرار گیرد.

درگاه های اطلاع رسانی و ارتباطی

سایت خانه مهندسی مدیریت

درگاه اصلی معرفی خدمات و برقراری ارتباطی بین مشاورین و سازمان­ ها سایت شخصی دکتر هادی شیرویه زاد با همین آدرس. در صفحه “مشاوره سازمانی” این سایت اطلاعات زیر قرار گرفته است:

 • معرفی خانه مهندسی مدیریت و طرح مشاوره صنعتی آنلاین
 • معرفی مشاورین، دانلود رزومه و بیوگرافی ایشان
 • زمینه ­های در نظر گرفته شده جهت همکاری
 • ساز و کار مالی و اقتصادی خدمات مشاوره صنعتی آنلاین
logo

صفحه خانه مهندسی مدیریت در اینستاگرام

علاوه بر سایت خانه مهندسی مدیریت؛ صفحه این تشکل در نرم­افزار اینستاگرام نیز؛ اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد. این اطلاعات به طور خلاصه در بردارنده سرفصل­های ذیل خواهد بود:

 • معرفی خانه مهندسی مدیریت و طرح مشاوره صنعتی آنلاین
 • معرفی مشاورین
insta

آشنایی با مشاوران طرح مشاوره صنعتی آنلاین

PERSON
PERSON
PERSON
PERSON
PERSON
PERSON
برگشت به بالا