رفتن به محتوای اصلی
شماره های تماس:۰۹۳۸۰۱۵۱۱۷۱ - 09392747337 آدرس ایمیل: HOME@shirouyehzad.ir

معرفی و دانلود رایگان

کتاب روش های کمی و کاربردی در تصمیم گیری چندمعیاره

نوشته دکتر هادی شیرویه زاد

پس از انتشار موفقیت آمیز کتاب “مباحثی در تصمیم گیری با معیارهای چندگانه” و استقبال جامعه صنعتی و دانشگاهی از آن؛ کتاب روش های کمی و کاربردی در تصمیم گیری چندمعیاره منتشر شده است. در این کتاب به طور خلاصه؛ در 21 بخش مجزا، به بررسی روش های کاربردی حل مساله به کمک ابزارهای تصمیم گیری چندمعیاره پرداخته شده است. همینطور به ازای هر یک از این روش ها؛ مثال های کاربردی متعددی ارائه شده که منجر به سهولت درک مطلب برای خواننده خواهد شد.
روش های مورد بحث در این کتاب عبارتند از:

SIR
ARAS
MULTIMOORA
WASPAS
EDAS
BWM
CODAS
SECA
SWARA
IDOCRIW
و ده ها مثال کاربردی

TAXONOMY
DEMATEL
LINMAP
QUALIFLEX
ORESTE
EVAMIX
PROMETHEE
SMART
REGIME
ANP
COPRAS

روش های کمی و کاربردی در تصمیم گیری چندمعیاره
MCDM2-B-compact

چرا این کتاب به صورت الکترونیکی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است؟

با هدف فراهم سازی بستر دسترسی آسان برای مخاطبان و همینطور اشتراک دانش به شکل حداکثری این کتاب به صورت الکترونیکی منتشر شده است. کتاب حاضر دارای کلیه مجوزهای لازم از نهادهای قانونی بوده و این امر با اخذ مجوز فروش آنلاین کتاب و با همراهی ناشر محترم آن صورت گرفته است.

هزینه دریافت نسخه الکترونیکی کتاب چقدر است؟

با تصمیم نویسنده، این کتاب به صورت الکترونیکی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. لازم به توضیح است انتشار نسخه الکترونیکی به صورت کاملاً رایگان (نسخه کامل) انجام خواهد شد. به همین منظور به استحضار کلیه مخاطبان محترم میرساند هرگونه دریافت وجه بابت ارائه نسخه الکترونیکی این کتاب غیر قانونی بوده و بر خلاف تصمیم نویسنده آن میباشد.

دریافت نسخه کامل کتاب با فرمت PDF

دانلود به صورت خودکار پس از کلیک روی دکمه فوق انجام خواهد شد. در غیر اینصورت پس از کلیک راست روی این دکمه گزینه Save Link as را انتخاب کنید. پس از انتخاب مسیر ذخیره سازی توسط شما؛ فایل به صورت خودکار دانلود خواهد شد.

نویسنده این کتاب از شما مخاطبین گرامی دعوت میکنند؛ تا در قبال دریافت نسخه کامل کتاب به صورت رایگان، معادل با هزینه آن (26.000 تومان) و یا سایر مبالغ بنابر نظر و تمایل شما، به یکی از نهادهای خیریه که در پایان این صفحه معرفی شده است اهدا کمک انجام پذیرد. این امر کاملاً داوطلبانه و بنابر تصمیم شخصی شما مخاطبین گرامی بوده و حتی در صورت عدم انجام آن نیز دریافت فایل کتاب به صورت کامل برای شما امکان پذیر خواهد بود.

در صورت تمایل خواهشمند است با استفاده از لینک های زیر و اطلاعات اعلام شده توسط خیریه هایی که در ادامه معرفی خواهد شد، نسبت به پرداخت وجه اقدام نموده و سپس در صورت تمایل تصویر فیش واریزی را به شماره ۰۹۳۸۰۱۵۱۱۷۱ از طریق نرم افزار پیام رسان واتساپ ارسال فرمائید.

پیشاپیش از همکاری شما در این فعالیت انسان دوستانه تشکر و قدردانی میگردد.

معرفی پویش طنین مهر

پویش طنین مهر به همت جمعی از دانشجویان سابق رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد راه اندازی شده است. این پویش با شناسایی خانواده های محروم در سطح کشور، نسبت به جمع آوری کمک های مردمی اقدام مینماید. این پویش بدون وابستگی به نهادهای انتفاعی و دولتی به صورت کاملاً مردم نهاد در حال فعالیت میباشد. برای آشنایی بیشتر با این پویش و نحوه مشارکت در امور خیر آن از طریق لینک زیر اقدام فرمائید.

 

معرفی موسسه خیریه کسا

در سال ۱۳۸۴ جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان بستری در بیمارستان امید، آغاز به فعالیت‌های فرهنگی نمودند.به تدریج و در هنگام فعالیت و گفتگو با خانواده این کودکان، دریافتند که «هزینه های سرسام آور درمان» بسیاری از والدین را مجبور به «ترک درمان» فرزندشان می‌کند. آگاهی از این حقیقت تلخ سبب گردید تا با همکاری موسسه خیریه محک، هسته اولیه این موسسه خیریه را در بیمارستان امید تشکیل دهند. سرانجام با گردهم‌آیی افراد معتمد و پزشکان مسئول و درد آشنا، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اصفهان با نام اختصاری «کسا» در سال ۱۳۹۳ با شماره ۴۱۰۰ به ثبت رسید…

بنیاد دستان مهربان

از فعالیت‌های بنیاد دستان مهربان علاوه بر سرپرستی خانواده‌های نیازمند می‌توان به مواردی از جمله مدرسه‌سازی، ساخت درمانگاه، اعزام کاروان‌های حمایتی به نقاط دورافتاده و محروم، حمایت خاص از بیماران خاص، اعطای جهیزیه و تسهیلات ازدواج، اعطای کمک‌هزینه‌های تحصیلی و آموزشی، پرداخت وام‌های خوداشتغالی و فراهم‌سازی زمینه‌های اشتغال مددجویان اشاره کرد. حجم و کیفیت فعالیت‌های بنیاد دستان مهربان از ابتدا تاکنون به‌گونه‌ای بوده است که بارها از سوی نهادهای داخلی و خارجی مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفته و موفق به کسب تمام گواهی‌نامه‌های بین‌المللی، از جمله گواهی‌نامه‌های مربوط به کیفیت و شفافیت نیز شده است. ضمن آنکه این بنیاد اخیراً به‌عنوان برند برتر حوزه‌ی نیکوکاری کشور انتخاب شد تا نشان دهد هر آنچه که در توان داشته، در طَبَق اخلاص گذاشته است.

“لطفاً پس از واریز وجه از طریق این درگاه حتماً اطلاعات واریز را از طریق شماره ٠٩٠٣۶٨۶٣٩٢٩ به آقای هادی شکوهی اطلاع رسانی بفرمائید”

برگشت به بالا